דבר המנכ"ל

Miller Managment Twitter vk logo small dark Facebooks small dark icon

דבר המנכ"ל

מילר ניהול פרוייקטים (ישראל) בע"מ הינה חברה ותיקה, ובעלת מסורת מפוארת אשר לזכותה רשומים פרויקטים רבים הכוללים שירותי ניקיון, אחזקה, בניה, כוח אדם ואבטחה –אותם אנו מבצעים מידי יום ביומו.

מטרתה הראשונה של הנהלת החברה היא להמשיך את המסורת המפוארת שלה בניהול פרוייקטים בהצלחה מרובה וכמו כן להוסיף נדבכים נוספים להיסטוריית ההצלחות העשירה שלה. דגל המצויינות שלנו מונף בראש כבר שנים רבות ומאז ומתמיד אנו שוקדים על איכות הביצוע של הפרויקטים שאנו מקבלים לידינו ועל עמידה קפדנית בלוחות הזמנים. הטיפוח המתמיד של קשרינו עם קבלני המשנה, הספקים והעובדים שלנו חשוב לי מאוד, ואני עושים זאת מתוך הכרה כי רק דרך שיתוף פעולה מלא והבנה בין כל זרועות ביצוע הפרוייקט נוכל להגיע להצלחה.

החברה עושה שימוש בשני נכסים עיקריים. החוסן הפיננסי שלנו מאפשר לנו את מוסר התשלומים הגבוה אותו אנו מספקים ואת העמידה הקפדנית במועדי התשלום. הנכס השני והחשוב לא פחות הוא ההון האנושי שלנו – עובדי החברה החרוצים והנאמנים, הם בעלי יכולות אישיות גבוהות ומהווים את מקור הכוח העיקרי של החברה.

סביבת העבודה הנעימה והנינוחה ניכרת לכל – הן לעובדים והן ללקוחות, פתרון בעיות בגישה נעימה מנומסת ומסודרת, כבוד הדדי, חוסר סובלנות כלפי זלזול בזולת ותחרות הוגנת הם המהווים את מקור כוחה העיקרי של החברה.

פרמטרים אלה מובילים את מילר ניהול פרוייקטים להיות החברה הקבלנית שכל מזמין פרוייקט ישמח למסור לה עבודות לביצוע , והוא זה שיהנה בסופו של יום מפרויקט איכותי שמבוצע בלוח זמנים מדויק, בקפדנות, יעילות ובסופו של דבר בהצלחה טוטאלית.

אנו מתייחסים בכובד ראש לנושא איכות הסביבה ושמים לנו למטרה להיות פעילים ומובילים בתחום. אנו עומדים בכל התקנים המחמירים ביותר של המשרד לאיכות הסביבה החל מהחומרים בהם אנו משתמשים ועד למיחזור האשפה המצטברת ונרתמים לבצע וליזום פרויקטים ירוקים כחלק משירותי ניהול הפרוייקטים אותם אנו מספקים.בנוסף, מעורבות חברתית ומתן לקהילה תמיד עמד בראש מעיינינו ולכן בשנת 2010 החליטה החברה להביא את הפרוייקט החברתי הבינלאומי "Life Surfing" בשיתוף עם עמותת מעצבי מהות ישראלית (ע"ר) איתם אנו שומרים על קשרים אדוקים.

כאדם וכמנהל שהיה והודנו אחראי על ביצוע מאות פרויקטים, אני גאה להיות הבעלים והמנכ"ל של חברת מילר ניהול פרוייקטים (ישראל) בע"מ ולהמשיך יחד עם הצוות הנהדר שלי וחוג הלקוחות ההולך וגדל, את המפעל המכובד של ניהול פרוייקטים וייצוג המדינה בכבוד כעומדת בסטנדרטים בינלאומיים.

,בברכה
עמנואל מילר
מנכ"ל

סניף תל אביב: יד חרוצים 14 תל אביב (בית שבח) מיקוד: 6770007
טלפון: 03-7311792 ; 03-9400999 פקס: 03-6769455 מאיל: office@mpm.org.il skype: adonmiller סניף אילת: רח' המלאכה 7 טלפון: 050-3538333

Miller Project Managment