ניקיון משרדים

Miller Managment Twitter vk logo small dark Facebooks small dark icon

ניקיון משרדים

 

ברוכים הבאים לאתר מילר ניהול פרויקטים (ישראל) בע"מ אשר יבצע עבורכם ניקיון כללי: החל מנקיון משרדים ועד לניקיון משרדי ממשלה וניקיון שטחים ציבורים.

משרדים ממשלתיים:

אין שני לרושם הראשוני שמשאיר משרד נקי בעיני לקוחותיו ועובדיו גם יחד. מראהו האסתטי של משרד מהווה כרטיס ביקור חיובי לכל משרד וחברה, וחשיבות זו גדלה פי כמה כשמדובר במשרד ממשלתי. ואכן, משרד "מצוחצח" משרה אווירת עבודה נעימה ומקצועית, אך במקרה שמדובר במשרד מוזנח ומלוכלך- אין אדם, בין אם הינו עובד או לקוח, אשר יכבד את המקום כפי שיש לעשות בעת השהייה במשרד ובמיוחד משרד ממשלתי.
ניקיון משרדי ממשלה- הכיצד?
מובנת מאליה העובדה, שהאחריות לניקיון משרד ממשלתי אינה אמורה להיות על עובדיה, שכן סביר להניח כי לאלה דיי והותר עבודה משל עצמם. על כן, בכדי להבטיח את נקיונו של בניין או קומת המשרדים המבוקשת- יש לשכור את שירותיה של חברת נקיון מקצועית. כמובן שבעת הבחירה בחברת נקיון, יש להקפיד על כך שזו מעסיקה עובדים מיומנים, יסודיים ומעל לכל- אמינים- שכן העבודה בסביבה מלאה במסמכים ממשלתיים שהינם לעיתים קרובות מסווגים דורשת רגישות וניסיון.

באיזו חברת נקיון יש לבחור למטרת נקיון משרדי ממשלה?

אנו מציעים עבורכם את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית ואמינה, תוך העסקת צוות עובדים אדיב המיומן בעבודה במשרדים ציבוריים. בחירה בנו מבטיחה בנייתה של תכנית נקיון המותאמת באופן אישי לצרכיו של המשרד הממשלתי, תוך שימת דגש על דיסקרטיות ללא חת. אז בחרו בנו- והבטיחו לעצמכם נקיון איכותי, פרטי ומהיר- גם למשרדי ממשלה.

מדניות החברה שלנו באנף הניקיון, היא לתת מענה אדיב ומקצועי, ואם הנכם בעלי חברה עסקית כלשהי (ביטוח, בניין, הייטק וכדומה), אתם בוודאי יודעים שעל מנת שהעסק ישגשג ויצליח ויעבוד כמו שצריך, עליכם לנהלו בצורה מסודרת. שום עסק לא יחזיק מעמד ללא ארגון וסדר פנימי עם רישום מדויק בספרים. פרט לכך, חשובה במשרד אף שמירה על הסדר והניקיון . במאמר זה תוכלו לקבל מידע, למה כל כך חיוני לשמור על ניקיון משרדים ועל מה יש לשים דגש כששוכרים חברת ניקיון.
חברת מילר ניהול פרוקטים וצוות הניקיון והאחזקה שלה נותנים לכם את המקסימום לשימור המשרדים שלכם, ודואגת לסביבה נעימה ובטוחה.

חברת מילר ניהול פרוקטים במסגרת מעטפת מילר ניקיון ואחזקה נותנת מאקסימום לשימור משרדים שלכם, ודואגת לסביבה נעימה ובטוחה.
אנו בונים בשבילכם מערכת ניקיון המתאימה ביותר למשרדים שלכם, אשר כוללת:

 • ניקיון כללי בדלפקי עבודה
 • ניקיון כללי בדלפקי לובי
 • ניקיון כללי בדלפקי קבלת קהל
 • ריקון פחי אשפה והחלפת שקיות
 • ניגוב שולחנות במשרדים וחדרים, נקוי דלתות ודלדות זכוכית
 • ניקיון ציוד משרדי (מחשבים, מסכים, מדפסות, מכונות צילום)
 • ניקיון במטבחון ושטיפת כלים
 • ניקיון יסודי בחדרי השירותים
 • ניקיון מרפסות
 • ניקיון מחסנים
 • ניקיון חדרי ישיבות
 • ניקיון פרוזדורים
 • ניקיון מקררים
 • ניקיון יסודי במטבחון
 • ניקיון חלונות פנים וחלנת חוץ
 • ניקיון בגובה באמצעות סנפלינג ועוד...

צוות העובדים המסור והאדיב של מילר ניקיון ואחזקה, והחתירה הבלתי מתפשרת למצויינות, יעניקו לכם גב חזק ומקום נקי ובטוח יותר. כולם יודעים כי מומלץ מאוד שהסביבה בה אנו חיים או עובדים תהיה נקייה, הן מבחינה אסתטית - נעים הרבה יותר לגור ולעבוד במקום נקי ומסודר, הן מבחינת התועלת התפוקתית - עבודה במקום נקי שתורמת להרגשה טובה של העובדים במקום העבודה בהחלט משפיעה על התפוקה שלהם לטובה, וכמובן - מן הבחינה הבריאותית - היכן שיש לכלוך, יש בדרך כלל גם חיידקים וטפילים, ולכן חשוב ביותר לשמור על סביבה נקייה. מקומות עבודה רבים, המעוניינים לשמור על כל הפרמטרים הנ"ל - אסתטיקה של מקום העבודה, תפוקה גדולה יותר של העובדים וכמובן - הגנה על בריאותם, נעזרים בשירותיה של חברה המתמחה בניקיון משרדים.

לכן חברת ניקיון מילר, המומחית לכל סוגי הניקיון וההברקה, מציעה ניקיון משרדים איכותי במיוחד: משרדים ,בניינים רבי קומות, מוסדות, בתי ספר ועוד. החברה שלנו דואגת לניקיון המשרדים והמבנים במקצועיות המרבית. כיום ניתן לשכור שירותי ניקיון במחירים מאוד נוחים ללקוחות וליהנות הנאה מרבית במיוחד מהחברה שלנו, המביאה את העובדים המנוסים ביותר בתחום ההברקה.

ליטוש כול סוגי המרצפות והאבנים מעניק לכם הנאה והתענגות להביט במשרד שלכם. אנו מביאים עמנו ניסיון רב בכדי לפתור לכם כל סוג של בעיה במשרד. הצוות של מילר ניקיון ואחזקה, עבר את כל ההסמכות המקצועיות בשביל שתוכלו לקבל את הטוב ביותר, והמוניטין של שנים רבות וטובות מדבר בעד עצמו.

היופי של המשרד שלכם יתגלה במהרה באמצעות ניקיון פוליש איכותי. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר במספר הטלפון: 03-7311792 או באמצעות הדואר אלקטרוני: office@mpm.org.il והחברה שלנו תיתן לכם את כל המידע אודות שירותי הניקיון שלנו. ישנם סוגים שונים של חברות ניקיון. ישנן חברות המבצעות את שירותיהן באופן הרגיל, ניקוי ושטיפה רגילה של מרצפות, וחברות פוליש ניקיון המבריקות את המרצפות ומבצעות ניקיון איכותי במיוחד – אנחנו!

התקשרו אלינו עכשיו לקבל הצעת מחיר הוגנת שתותאם במיוחד עבורכם. לפרטים ולהצעת מחיר: 03-7311792 ניתן גם ליצור עמנו קשרבאמצעות דואר אלקטרוני: office@mpm.org.il

מה לבדוק בחברות ניקיון משרדים

קיימות חברות רבות העובדות בניקיון, אך מתוכן יש חברות המתמחות בתחום ניקיון משרדים. לפניכם מספר פרמטרים שכדאי לבדוק לפני שמעסיקים חברת ניקיון משרדים:

אמינות ואחראיות – פעמים רבות עובדי חברת ניקיון משרדים עובדים בשעות בהן אין אף אדם במשרד או מספר אנשים מצומצם. חשוב לשים לב להעסיק חברה שניתן יהיה לסמוך עליה, כך שלא תמצאו את עצמכם מגיעים בוקר אחד לעבודה, כשדברים רבים נבזזו לכם.

מקצועיות ושירותיות – חשוב להעסיק חברת ניקיון משרדים בעלת ניסיון ומוניטין בתחום. חברה אשר תספק לעובדיה את הציוד וחומרי הניקוי המתאימים, חברה שעובדיה מכירים היטב את החומרים ופעולתם מבלי להרוס אף רהיט. חשוב לשכור חברה בעלת שיטת עבודה מסודרת המאורגנת מבחינת סדרי עדיפויות ותקצוב הזמן לניקיון כל חדר במשרד.

ניקיון יסודי – כששוכרים חברת ניקיון מצפים ממנה שתשמור על ניקיון יסודי ופרטני במשרד כולל: ניקיון שטיחים, ניקיון חלונות,ניקיון מסעדות ומטבחים וכדומה. מכשירים חשמליים כגון מכונת קפה או מחשבים נוטים לצבור אבק עם הזמן, לכן, חשובה חברת ניקיון טובה שתדאג לנקותם תמידית. שכירת חברה מקצועית תבטיח משרד נקי באופן יסודי.

בירור יסודי ובחירה נכונה – אם החברה שלכם נמצאת בבניין משרדים או באזור שבו נמצאים בנייני משרדים, הרי שאין פשוט מזה במציאת חברת ניקיון משרדים. תוכלו לברר על חברת ניקיון מ"השכנים" שלכם: קבלו מהם חוות דעת, המלצות, ביקורות וכדומה.

לאווירה הנעימה שמשרה סביבה נקייה על השוהים בה אין תחרות. משרד "מצוחצח" מעניק ללקוחותיו רושם ראשוני שאין שני לו, ומספק לעובדיו הרגשה טובה המעודדת עשייה ושיתוף פעולה. על כן, הצורך בחברת נקיון מקצועית, המספקת עובדי נקיון מיומנים ואמינים, הינו מומלץ ואף הכרחי. כיצד יש לבחור את עובדי הנקיון הנכונים לעסק שלך?

בעת הבחירה בחברת נקיון עבור המשרד שלך, יש לשים דגש על כך שמדובר בחברה אמינה ובעלת נסיון, המעניקה את שירותיה לעסקים נוספים. כמו כן, יש לבחור בחברה המספקת שירותי נקיון מהיר וזמין בכל עת, ולהקפיד לוודא כי זו עושה שימוש בחומרי ניקוי יעילים ושאינם פוגעים בבריאות. בנוסף, מומלץ לבצע השוואת מחירים בכדי להבטיח תעריף משתלם והוגן. הקפדה על הוראות אלו יבטיחו עבורך ניקיון מקצועי, ניקיון יסודי ויעיל, תוך ביטחונו המלא של העסק, הן כשמדובר בשלמותו והן כשמדובר בדיסקרטיות הנדרשת בנוגע לתכניו.

בחרו ב"מילר ניקיון ואחזקה" והבטיחו נקיון מושלם!

צוות "מילר ניקיון ואחזקה" הינו מהמובילים בתחום הניקיון בארץ, כאשר בין לקוחותינו הרבים נמנים שלל חברות, משרדים וסוכנויות מכלל תחומי העיסוק. אצלנו, מוענקת לכל בית עסק תכנית עבודה אישית המותאמת לצרכי הלקוח, תוך הבטחת איכות הביצוע מהשורה הראשונה, יחד עם מתן שירות מהיר ויחס אישי.

ניקוי שטיחים במשרדים

חברת ניקיון מילר ניהול פרויקטים המכילה מילר ניקיון ואחזקה תעניק לכם ניקוי שטיחים מקצועי למשרדים, אנו משתמשים במגוון שיטות של ניקוי שטיחים בהתאם לסוג השטיחים, במיטב חומרי הניקוי ובמכונות החדישות ביותר.

מילר ניקיון ואחזקה הינה חברת ניקיון מקצועית וותיקה, בעלת ניסיון רב בתחום ניקוי שטיחים. אנו נבצע עבורכם את העבודה בצורה האיכותית והמקצועית ביותר.

השטיחים בבית או במשרד מעניקים תחושה של ביתיות, במהלך הזמן השטיחים צוברים אבק ולכלוך, דבר הפוגם במראה השטיחים. ניקוי שטיחים יבטיח כי השטיח יהיה נקי מאבק ולכלוך. ניקוי שטיחים יוציא ריחות לא נעימים מהשטיחים ויחזיר לשטיחים את הרעננות והברק שאבד להם עם הזמן. ניקוי שטיחים - מקצוענות

ניקוי שטיחים מחייב התאמה של סוג הניקוי בהתאם לסוג השטיח. בעת ניקוי השטיחים אנו מתייחסים לפרמטרים השונים:

סוג הסיב בשטיח - סיב השטיח משפיע על סוג ניקוי השטיחים. ניתן למצוא מספר סוגי סיבים כגון שטיחי צמר, שטיחים סינטטיים או שטיחים מעורבים. חשוב לבדוק מהו עובי הסיב, מהו צפיפותו ומה אחוז הניילון השזור בשטיחים – ניקוי שטיחים נקבע לפי פרמטרים אלו.

איכות השטיח ואופן האריגה - ניקוי שטיחים שאינו מקצועי עלול לפגוע באיכות השטיחים. לכן לפני ניקוי שטיחים יש לבדוק מהו אופן אריגת השטיח, האם מדובר באריגה ידנית או מתועשת.

בעת הזמנת ניקוי שטיחים נציג מטעמנו יבוא לאבחן את סוג השטיחים בבית, ולפיו יקבע את סוג הניקוי המתאים ביותר. לאחר ביקורו של הנציג יגיע צוות מקצועי ויבצע את פעולת הניקוי הטובה והמתאימה ביותר לשטיח שלכם. חברת מילר ניהול פרוייקטים (ישראל) בע"מ משתמשת בחומרים בעלי תו תקן שומר צבע. בעת ניקוי שטיחים אנו נדאג להסיר את הכתמים העקשניים ביותר. אנו בחברת מילר מעניקים שירותי ניקוי שטיחים מקיר לקיר, שטיחים אומנותיים, שטיחים פרסיים, שטיחים למשרד ועוד..

ניקוי שטיחים – מכשור וציוד

אנו דואגים להצטייד במכונות ניקוי השטיחים החדישות ביותר ובחומרי הניקוי האיכותיים ביותר, ולעמוד תמיד בחזית הטכנולוגיה. הציוד שברשותנו מותאם לסוגי השטיחים השונים. ניקוי שטיחים כולל קרצוף השטיחים בחומרים איכותיים ולאחריו ניקוי באמצעות יניקה והזרקה, כך שהניקוי אינו פוגע בסיבי השטיח.

אנו מספקים שרות לעסקים וללקוחות פרטיים. תוכלו להזמין ניקוי שטיחים אצלכם במשרדים, אנו נדע להתמודד עם כל סוג של לכלוך ולהתאים את הניקיון לפי סוג השטיח. אנו מתמחים גם בניקוי ריפודים וניקוי מזרונים לפי הצורך.

לפרטים נוספים התקשרו אלינו, נשמח להעמיד לרשותכם את שירותי הניקיון המובילים שלנו. תוכלו לקרוא עוד על ניקוי שטיחים במאמר הטיפים לניקוי השטיח.

אנו קונים שטיחים יקרים ויפים על מנת ליצור את האווירה הנעימה והנוחה בבית, עם זאת השטיח זקוק לניקיון אחת לשבוע על מנת לשמור על ניקיונו. ניקוי שטיחים אחת לתקופה על ידי צוות מקצועי יבטיח כי השטיח יהיה נקי וישמור על אריכות חייו של השטיח וישמור על מראה חדיש. ניתן להזמין שירות זה בעת הזמנה של ניקיון יסודי.

 

סניף תל אביב: יד חרוצים 14 תל אביב (בית שבח) מיקוד: 6770007
טלפון: 03-7311792 ; 03-9400999 פקס: 03-6769455 מאיל: office@mpm.org.il skype: adonmiller סניף אילת: רח' המלאכה 7 טלפון: 050-3538333

Miller Project Managment