פרוייקטים

להלן פרויקטים אשר בוצעו על ידנו:

איכילוב בניין קרדיולוגיה

ביצוע עבודות בניה בקבלנות משנה בשתי הקומות הראשונות. שיפוץ ובניית הלוביים הציבוריים בבניין הקרדיולוגיה החדש (ע"ש סמי עופר) במרכז הרפואי ע"ש סוראסקי (איכילוב) בתל אביב. שימוש המבנה: מכון קרדיולוגיה, טיפול נמרץ -לב ומרכז צינתורים. במסגרת העבודה הקימה החברה קירות מוגני קרינה וחפויי קירות, דלתות ועבודות זכוכית בסטנדרטים של חדר ניתוח. והכל כ"מרחב מוגן".

חברה המזמינה: אופיצי בע"מ
שטח הכולל של הבניין: 35,000 מ"ר.

מכללת אריאל

חברת מילר ניהול פרויקטים (ישראל) בע"מ נבחרה לבצע את עבודות הבניה הכלליות בקבלנות משנה של חברת אופיצי בע"מ. הפרויקט נועד בכדי להשלים את בנייתו של בניין השער האוניברסיטאי המרכזי במכללת אריאל שבשומרון
בשטח של כ-4000 מ"ר. המבנה כולל שני בניינים המחוברים בניהם במעין גשר המשמש גם כקפיטריה. בכל בניין 8 כיתות ו-4 אודיטוריומים.
בסה"כ בפרויקט 16 כיתות ו-8 אודיטוריומים.
אכלוס הבניין יענה על הצרכים של המכללה כחלק מהפיכתה בעתיד לאוניברסיטה ויתרום להגדלת אוכלוסית הסטודנטים.

ספריית ויקס במכון ויצמן

מילר ניהול פרויקטים (ישראל) בע"מ נבחרה לבצע עבודות בניה כלליות בקבלנות משנה של חברת אופיצי בע"מ בשיפוץ ושימור של הבניין ההסטורי של ספריית ויקס במכון ויצמן ברחובות, הבניין אשר הופיע על שטר חמשת השקלים וסימל את תפקידה של הספרייה כמוקד מחקר מרכזי בישראל ואת חשיבותה כיצירה אדריכלית מודרנית איקונית.
את הספרייה תיכנן ב-1957 האדריכל חתן פרס ישראל אריה אלחנני כאשר היום, במסגרת השימור הוסב הבנין ע"י אופיצי למרכז כנסים.
במסגרת התוכנית נכלל שימור של החזיתות, אבל חללי הפנים צפויים לעבור שינויים אותם תבצע החברה בעתיד. .

היכל התרבות בסביון

לאחר שחברת אופיצי זכתה במכרז לבניית היכל תרבות החדש בסביון, אנו הוזמנו לבצע בו עבודות בניה כלליות. ההיכל ישמש כמרכז התרבות של סביון והוא כולל אולם מופעים, חדרי חוגים וחדרים לפעילויות מגוונות אחרות. העבודה כוללת השלמת שלד הבניין וכן ביצוע מעטפת הבניין, הכוללת גם חיפויי שיש, קירות מסך, תקרות זכוכית, עבודת קונסטרוקציית פלדה מורכבת, בניית מחיצות פנים, ריצופים ותשתיות חשמל.

היקף הפרויקט: כ-3800 מ"ר
מזמין: אופיצי בע"מ

קניון קריית אונו

החברה ביצעה עבודות בניה כלליות בתור קבלנית משנה. עבודות הגמר פנים וחוץ בקניון כוללות: ריצוף המבואות, מעקות, תקרות בכל השטחים הציבוריים והחניונים. מאפייני העבודה כללו ניהול פרויקט עתיר כ"א, עבודה במתחם מרכזי בעיר, איכויות גבוהות, עבודה בגבהים, הקפדה ועמידה בלוח זמנים קשיח ביותר בכדי שניתו יהיה לפתוח את הקניון בזמן.

היקף במ"ר: 35,000
מזמין העבודה: אופיצי בע"מ

מלון קראון פלזה אשדוד

לאחר שחברת אופיצי זכתה במכרז לבניית מלון "קראון פלאזה" המופעל על ידי חברת "אפריקה ישראל" באשדוד, מוקם המלון אשר נמצא בבעלות החברה לפיתוח אשדוד ומייד זוכה ל"מתיחת פנים". חברת מילר ניהול פרויקטים (ישראל) בע"מ נבחרה לבצע עבודות בניה כלליות בקבלנות משנה בהשקעה של כ-30 מליון ש"ח. המלון ישודרג לרמת פאר ויהווה את אחת מספינות הדגל של הרשת. המלון שוכן לרגלי חופיה של העיר אשדוד - בחלק הדרומי של טיילת העיר הידועה ביופיה..

מלון לונדון ראשון לציון

 

בית התפוצות אוניברסיטה תל אביב

 

ב"ח אברבנל

 

פיברו בית שמש

 

רשות שדות התעופה

 

ב"ח העמק עפולה

 

ב"ח קפלן 

 

מגדלי ב.ס.ר. 3 ו 4